Producenci

Okazje.info

Rozmiary

Kupując odzież dziecięcą warto pamiętać o odpowiednim dopasowaniu rozmiaru. Dzieci systematycznie rosną, więc kupienie 'trochę większego' ubranka może być dobrym pomysłem. Właściwy rozmiar pomogą ocenić poniższe tabele. Kupowanie na wyrost polega na wyborze rozmiaru o jeden większego niż obecny rozmiar dziecka. Znalezienie właściwego produktu w sklepie ułatwia pole 'Opcje przeglądania' dostępne w podstronach kategorii, umożliwia ono wyświetlenie ubrań dostępnych w interesującym nas rozmiarze (np. tylko ubranka w rozm. 98).

W galerii każdego produktu znajduje się także zdjęcie przedstawiające poglądową tabelę rozmiarów. W naszym sklepie internetowym oferujemy ubranka dziecięce kilku producentów, jednak tylko Besta PlusMayoral publikują szczegółowe tabele z rozmiarami. Dla pozostałych (, MałaMi, Disney) warto odnieść się do uniwersalnej Tabeli Rozmiarów Dziecięcych (znajdziesz ją na dole strony).

 

Rozmiarówka Besty Plus jest podana w poniższej tabeli. Wzrost jest podstawowym czynnikiem, wg. którego dobieramy rozmiary. Dzieci rozwijają się w różnym tempie i ścisłe powiązanie wzrostu z wiekiem nie jest możliwe. Część asortymentu, np. sukienki dziewczęce, sprzedajemy w rozmiarach łączonych (np. 110-116).

 

 

 

Firma Mayoral podaje szczegółowe rozmiary dla swoich ubranek dziecięcych, w tym dla chłopców małych i większych oraz dziewczynek małych i większych. Wymiary są zbliżone do podanych w umieszczonej poniżej uniwersalnej Tabeli Rozmiarów Dziecięcych.

 

 

 

Tabela Uniwersalnych Rozmiarów Dziecięcych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl