Najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne od Besty+

Życzymy Ci spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, z dala od zmartwień i trosk. Możliwie daleko od telefonów, komputerów, Facebook'ów i innych rozpraszaczy, a blisko ludzi, którzy są dla Ciebie ważni, czasem na przekór trudnościom, aby cieszyć się ich obecnością :)

 

Korzystając z okazji życzymy Ci także pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku, refleksji nad życiem i siły do wprowadzania dobrych zmian.

 

Mamy też nadzieję, że ciągle będziemy razem, że będziemy mogli się spotykać w naszym salonie w Factory Ursus lub na naszej stronie www. Nadal będziemy się mocno starać aby tworzyć dla Ciebie miejsce, któremu ufasz, w którym znajdziesz to czego szukasz, zawsze możesz liczyć na dobrą radę i uśmiech na twarzy. Przygotujemy dla Ciebie i Twoich dzieci stosy pięknych ubranek dziecięcych w atrakcyjnych cenach. Przegrzebiemy się przez setki modeli, aby wybrać te najładniejsze. Tak jak do tej pory będziemy oferować ubranka hiszpańskich marek Losan i Mayoral, produkcję własną oraz polskich producentów - Małą Mi, Mysię czy Voga. Nie zawiedziesz się także szukając u nas obuwia dziecięcego, które na dobre zagościło na naszych pułkach. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl