Besta Plus członkiem Fundacji FIRMY RODZINNE

Cieszymy się niezwykle mogąc ogłosić, że staliśmy się członkiem Fundacji Firmy Rodzinne. Teraz m.in. w stopce naszej strony www i sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą znajdziesz 'drzewko' - logo marki Firma Rodzinna. Od początku byliśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym różni członkowie familii byli bardziej lub mniej formalnie włączeni w jego działalność.

 

Marka Firma Rodzinna

Firma Rodzinna to marka, która cieszy się zaufaniem konsumentów i partnerów handlowych. Stanowi potwierdzenie stabilności oraz gwarancję uczciwości i najwyższej jakości obsługi klienta i dostarczanych towarów. Dla przedsiębiorców, którzy firmują działalność własnym nazwiskiem są to wartości oczywiste. My w Beście+ od początku stawialiśmy na najwyższą jakość naszych produktów, zależało nam także by były produkowane na miejscu, w Polsce. Do dzisiaj nic się nie zmieniło, nadal przyświecają nam te same wartości.

Dziś z dumą chwalimy się logiem marki Firma Rodzinna, które pozwala nam w prosty sposób komunikować zaufanie, tradycję i wysoką jakość naszych produktów. Klienci znajdą je na naszych materiałach reklamowych, plakatach, a także przywieszkach i metkach ubrań. Chcemy aby budziło dobre skojarzenia u konsumentów, zachęcało do zakupu naszych towarów i wyróżniało nas na tle innych.

 

Czym jest firma rodzinna?

Nie każdy wie, że tak na prawdę polska gospodarka na firmach rodzinnych stoi - tworzą ją głównie małe i średnie firmy, z których większość to przedsiębiorstwa rodzinne. Podobnie jest także na rynku odzieży dziecięcej, zwłaszcza mniejsi producenci ubranek dla dzieci to w ogromnej większości firmy rodzinne. Dzieci właścicieli lub ich znajomych biorą najczęściej udział w sesjach zdjęciowych, a rodzice, rodzeństwo czy kuzyni opiniują nowe projekty i doradzają/pomagają w trudniejszych momentach. Właściciele i pracownicy mocniej identyfikują się z firmą, a także często pracują znacznie ciężej i z większą determinacją niż w dużych korporacjach i markach nastawionych tylko zysk.

 

Więcej informacji o Fundacji Firmy Rodzinne na www.ffr.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl